Sinetv.Forum.ST
Daha Kaliteli Bi Hizmet İçin Üye OLunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sinetv.Forum.ST
Daha Kaliteli Bi Hizmet İçin Üye OLunuz.
Sinetv.Forum.ST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi)

Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi) Empty Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi)

Mesaj tarafından masTR Ptsi Ağus. 31, 2009 12:40 am

Bu konumda bir oyunu, programı veya istediğiniz başka birşeyi nasıl sıkıştıracağımızı göstericem.

İhtiyaçlarımız:

WinRAR programı. (seri sürüm farketmez)
sıkıştıracağımız dosya. (ben multihack5.0'ı ripliycem örnekte)
upload sitesi ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öneririm)

Hazırsak başlıyoruz.

1- Önce dosyamızı bulalım. Sağ tıklayarak" Arşive Ekle ..." seçeneğine tıklayalım.

Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi) Ztsrva

2- Sonra karşımıza böyle bir şey çıkıcak.

Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi) 205a6na

1 numaralı satır arşiv adını, 2 numaralı satırdan arşivin yerini değiştirebilirsiniz. 3 numaralı bölgeden de arşivlenecek dosyanın çok büyük olması durumunda baytlara bölünmesini yönetebilirsiniz. 100mb için 100000000 (8adet sıfır) 200mb için 200000000 (8adet sıfır) yazmalısınız. eğer bölünmesini istemiyorsanız bu bölümü boş bırakın. kutu içine alınmış yazının başındaki kutucugu işaretlemeyin! yanlış birşey yapmanız durumunda hatalı arşiv elinizde patlar.

3- şifre ekleme

Herhangi Bir Dosyayı Sıkıştırmak (RIP işlemi) De3gom

eğer şifre ekliceksek, üstten "Gelişmiş" sekmesine geçip sağ en alttaki "parolayı ayarla" butonuna tıklıyoruz. sonra da parloamızı giriyoruz.

4- işlemi başlatmak için "tamam" a tıklıyoruz ve işlem başlıyor. bitince de upload ediyoruz, mis gibi oluyo Wink
masTR
masTR
Moderatör
Moderatör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 257
Rep gücü Rep gücü : 5258
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/07/09
Lakap Lakap : Manyakistratör
Nerden Nerden : Geldim Ben Buraya???

http://www.bilgi-sayaci.tr.gg